Nuit-reklam-gece-gündüz Nuit-reklam-ajansı-Ana-Sayfa
Yaratıcılığım tükendi eyvah!
Yaratıcılığım tükendi eyvah!
 
saat3 Temmuz 2014 yorum1 YORUM kategoriKreatif
"Yaratıcılık asla tükenmez, yeter ki siz isteyin her zaman yaratıcı olursunuz!" demeyi isterdim ama pratikte işler her zaman bu kadar basit olamayabiliyor. Yaratıcı fikirleriniz bazen birden bire ortadan kaybolabilir ve yaptığınız işlerde eski farklılılığı yakalayamıyor olabilirsiniz. Sürekli iyi fikirler, müthiş tasarımlar, çarpıcı sloganlar bulmak istiyoruz ama bazen olmuyor işte! Böyle durumlarda paniğe kapılmamak lazım, bu da geçer diyerek sakin olmakta fayda var. Benden size 10 yaratıcılığı geri getirme tavsiyesi:

 
 Devamı  
 
Reklam Ajansında Müşteri Temsilcisi Olmak
Reklam Ajansında Müşteri Temsilcisi Olmak
 
saat20 Haziran 2014 yorum0 YORUM kategoriMarka ve Ajans
Müşteri temsilcisi, bir ajansın motivasyonunda ve başarısında çok önemli rol oynar. Müşteri karşısında ajansı, ajans karşısında müşteriyi temsil eder. Temsil yeteneği güçlü olan, müşteriyi ve ajansı yönlendiren, takımları çalıştıran, sözü dinlenen, yapan, eden, bilen, gören ve daha fazlasının altından kalkabilen kişidir.

 
 Devamı  
 
Uzun Süreli Ajans-Marka Flörtleşmesi Aşkı Öldürüyor
Uzun Süreli Ajans-Marka Flörtleşmesi Aşkı Öldürüyor
 
saat10 Nisan 2014 yorum0 YORUM kategoriMarka ve Ajans
Bir marka yeni bir ajans arayışı içine girdiğinde, onu çok zorlu bir süreç beklediği aşikâr. Markanın büyüklüğüne, isteklerine, stratejisine tam uyum sağlayacak, ona ne bir beden büyük ne de bir beden küçük gelecek bir ajans ile tokalaşmak öyle çok kısa sürede gerçekleşemiyor.

 
 Devamı  
 
 1 2 3 4 5 6 7
Sosyal Medyada Biz